Telefon : (532) 764 23 30

Mutfak gideri açma firması Furkan Tesisat, tıkalı olan lavabo ve mutfak giderlerini kırmadan dökmeden, robot cihazlarla kısa sürede açar, mutfak gideri içerisinde biriken atıkları kamera ile görüntüleyerek, gider içinde oluşan tüm sorunları tespit eder. Furkan Tesisatfesyonel bir hizmet almak isterseniz firmamızı arayabilirsiniz.

Mutfak Gideri Neden Tıkanır ?

Yemek artıklarını lavaboya dökerseniz tıkanır
Yemek yağlarını lavaboya dökmeniz halinde, gidere yapışır ve tıkanıklığa sebep olur
Faydası olacağını düşündüğünüz lavabo aç gibi kimyasallar, gider pimaşlarına yapışır ve giderde daralmaya yol açar
Bina logarınız tıkalıysa lavabo gideri görevini yapamaz ve taşma yapar
Lavabo gider hattınızda bir çökme varsa, lavabo tıkanır ve atıklar gidemez.

Mutfak Gideri Neden Taşar ?

Giderlerden bir taşma söz konusu ise, bina logarında bir tıkanıklık oluşmuş olabilir yada bazen sizin mutfağınız ile alt kattaki komşunuzun mutfak gideri arasında bir tıkanıklık oluştuğunda geri taşma yapabilir. Gider hattınız, yağlanmadan dolayı daralmış olabilir ve taşmaya sebep oluşturabilir, en büyük sebebi ise gider hatlarının yanlış eğiminden ötürü geri taşma yapabilir. Usta hatalarından kaynaklı, yanlış eğim vermek, giderlerin sürekli taşmasına sebep olur. Aynı şekilde lavabo gideri taşması gibi tuvalet gideri de taşabilir. Furkan Tesisat olarak lavabo ve tuvalet geri taşma sorununa çözümler sunuyoruz.

Mutfak Gideri Tıkanıklığını Nasıl Açıyoruz ?

Lavabolar tıkandığında öncelikle kameralı cihazlarla, mutfak gideri hatlarınızı bilgisayar destekli kameralı görüntüleme cihazları ile kontrolünü sağlıyoruz, kontrollerin sağlanması ile gider hatlarında meydana gelmiş sorunun tespiti sağlanıyor, sorunun neden kaynaklandığı, hatı tıkayan nesnelerin neler olduğu, hatta bir çökme olup olmadığı kontrol edilir.

Kontrolü sağlanan mutfak giderleriniz, tıkanıklık açma robot cihazlarla açılır, Furkan Tesisatfesyonel ekipmanlarla tıkanıklık kısa sürede açılmaktadır. uzman personellerimiz kırmadan dökmeden lavabo giderlerinizi açar.